Česko-Slovenský ples již za týden

Milovníci tance, hudby, jídla a zábavy na té nejvyšší úrovni a nejlepší kvality se setkají již tento víkend v pražském Obecním domě na prestižním vrcholu plesové sezóny, 7. ročníku Česko-Slovenského plesu.
Jedna z nejočekávanějších událostí roku přinese opět to nejlepší po všech stránkách – hudební, programové, kulinářské či estetické. Necelý týden před konáním akce jsou téměř všechny vstupenky vyprodané.

V programu Česko-Slovenského plesu nastala nečekaná změna. Své vystoupení musela z důvodů přetrvávajících zdravotních problémů zrušit Eva Pilarová a místo ní vystoupí vítězka Česko Slovenské hudební soutěže Tereza Mašková. V podání Terezy se můžete těšit i na poctu Věře Špinarové a krásnou skladbu Jednoho dne se vrátíš.
Hosté Česko-Slovenského plesu se letos zabaví také během vystoupení Richarda Müllera, Leony Machálkové, Emmy Drobné, Martina Chodúra a dalších. Celým večerem bude provázet šarmantní česko-slovenská dvojice ve složení Michala Hergetová a Roman Juraško.

To nejlepší ze Zlínského a Trenčianského kraje

Už popáté se ples vrátí ke své každoroční tradici, která si získává mezi jeho návštěvníky stále větší oblibu – prostor v rámci programu dostanou vybrané české a slovenské partnerské kraje a regiony, jejichž čelní představitelé plesu udělili, resp. udělí své záštity. “Tento rok Česko-Slovenský ples symbolicky odprezentuje na české straně Zlínský kraj a Trenčiansky samosprávný kraj, na straně slovenské,” prozrazuje ředitel plesu Radovan Čaplovič. Díky tomu si návštěvníci plesu užijí i koncerty umělců z daných krajů, folklórní vystoupení lidových souborů a cimbálových muzik z obou zemí a vychutnají si regionální kulinářské, vinařské a další speciality.

Program a vstupenky