Finálový galavečer Miss Czech Republic 2022 se odehraje 7. května ve Forum Karlín

Závěr již 13. ročníku MISS CZECH REPUBLIC opět přinese nevídanou podívanou. Finálový galavečer se odehraje 7. května 2022 ve Forum Karlín a vysílán bude v přímém přenosu na televizní stanici NOVA FUN ve 20.20. Večerem diváky provedou moderátor Ondřej Novotný a moderátorka Inna Puhajková.

Po roční přípravě na nesčetných soustředěních zaměřených na etiketu,catwalk, seberozvoj nebo veřejné vystupování mohou diváci sledovat deset nejkrásnějších dívek České republiky při souboji o korunku krásy. Která z nich se stane MISS CZECH REPUBLIC 2022? Již nyní můžete hlasovat na www.missczechrep.cz, dívka s nejvyšším počtem hlasů obdrží doprovodný titul Miss Popularity.

Finálový večer se bude konat v industriálních prostorách Forum Karlín v Praze. Hlavním mediálním partnerem letošního ročníku soutěže se stala televizní a mediální skupina Nova Group. Přímý přenos z finálového galavečera se bude vysílat 7. května na televizní stanici NOVA FUN v prime time 20.20. Režisérem celého večera je Samuel Jaško, kterého mohou diváci znát například jako producenta pořadu Love Island, nebo režiséra reality show Hotel Paradise. Celým večerem diváky provede moderátor Ondřej Novotný a moderátorka Inna Puhajková. V průběhu večera vystoupí zpěvačka Dara Rollins, nebo také Monika Bagárová. O módní přehlídku se postará Philipp Plein styled by Sam Dolce. Galavečer doprovodí také Pražský filmový orchestr a DJ Pauli Gabrieli.

Poprvé v historii soutěží krásy v České republice bude součástí finálového večera také vítězka světové grandslamové soutěže Miss Supranational 2021 Chanique Rabe z Namibie. Tato inspirující mladá žena bude korunovat novou Miss Supranational Czech Republic 2022. Nebude chybět ani čerstvě korunovaná Top Model of the World Natálie Kočendová. Kromě těchto krásek v porotě usedne také úřadující králova MISS CZECH REPUBLIC 2020 Karolína Kopíncová, ředitelka a zakladatelka MISS CZECH REPUBLIC Mgr. Taťána Makarenko, kreativní ředitel MISS CZECH REPUBLIC Sam Dolce, Miss World 2006 Taťána Kuchařová, MUDr. Martin Chorvát jako zástupce Premier Clinic, Mgr. Martina Marková CEO firmy Gymio a ředitel a zakladatel Simply You Pharmaceuticals Mgr. Antonín Gazdík.

Od pondělí 18. dubna mohou diváci na televizních kanálech NOVA a NOVA FUN vídat medailonky finalistek, které jsou inspirovány přírodními živly. Tyto záběry byly natočeny na slunném Zanzibaru, kde dívky strávily týden na zahraničním soustředění.

Vstupenky na finálový galavečer již nyní zakoupíte na ticketmaster.