Na WONDERLAND HALLOWEEN v Paláci Lucerna se stanete součástí příběhu

Halloween je ve světě uznávaným svátkem a jeho tradici se unikátní akcí WONDERLAND HALLOWEEN snaží organizátoři zavést také v Praze. Letos se opět rozhodili pro Velký sál Paláce Lucerna s kapacitou 2 500 lidí, kde se můžete těšit na dva dny a tři patra plné zábavy.

“Příběh Wonderlandu se přenese na naše návštěvníky v podobě dopisu, který obdrží po zakoupení vstupenky. Jedná se o speciálně lisovaný papír, který má netradiční design a je na něm napsané osobní pozvání na oslavy do podzemí Lucerny a nikdo neví od koho. Při vstupu do Lucerny Vás čeká průchod brány do podzemí Wonderlandu za doprovodu herců, zvukových a světelných efektů vám bude přehrán krátký příběh k naladění atmosféry a stanete se součástí příběhu, prozrazuje Jakub Čížek za tým pořadatelů, do kterého patří mj. i Kamil Bartošek alá Kazma.

Letos si pořadatelé dávají opravdu záležet nejen na programu, ale i na rekvizitách. “Celou akci budou doprovázet speciální projekční technologie a chybět nebude ani 3D laser & video show, jejíž přípravu chystají české špičky několik měsíců dopředu. Celou atmosféru akce umocní rekvizity ze zahraničí, jako jsou mluvící dýně, oživlí kostlivci, létající duchové a vyzdobené hororové koutky s pravdivým příběhem.

3 patra budou rozdělena na několik sektorů a to pro klasické vstupenky, které mohou po celém paláci Lucerna, kromě vybraných pater. V.I.P. hosté, které mohou do V.I.P. patra s větším servisem a následný TOP CLASS V.I.P. od organizátora Czech Fashion Weeku Jiřího Morstadta.

Na akci jsou připraveny desítky herců, animátorů a tanečníků, které budou hrát živé zoombie, u vstupu budou nasazení herci, kteří při vstupu do Lucerny budou tvořit pompézní tématickou hranou show. “Klasické výzdoby prostorů, jako jsou kostlivci, hrobky, duchy, nebo netopýry už berou lidé na Halloween jako samozřejmost, návštěvníci se však mohou těšit na novinky jako digitální dekorace, vycházející duchy ze zdí, ďábelské oči anebo živé hororové obrazy.”, přibližuje organizátor akce Sebastian Belhocine.


Termin akce: 29. a 30. 10. 2021
Místo: Velký sál Lucerny, Praha
Vstupenky: www.wonderlandhalloween.cz