Nadační fond PandaChild pokřtil charitativní kalendář

Nadační fond Pandachild, starající se o děti v dětských domovech a dětských nemocnicích,  ve středu 14. prosince pokřtil kalendář s fotografiemi fashion fotografa Lukáše Dvořáka. Křtu se ujal herec a hudebník David Kraus.

Kalendář vytištěn na speciální papír se dokonce vydražil za krásných 12 000 Kč.

Program byl bohatý jak pro uši, tak pro oči všech téměř 150 hostů.

Pěveckými vystoupeními večer zpestřili zpěvačka a herečka Markéta Poulíčková, zpěvačka Yanna, zpěvačka Dominika Lukešová, zpěvák Patrik Stoupa a zpěvák David Pet. 

Během pěveckého vystoupení Dominiky Lukešové navíc malíř Vladimír Kiseljov namaloval před zraky hostů obraz Fénixe. Ten byl následně vydražen za úctyhodných 15 000 Kč.

Hosté také shlédli módní přehlídky návrhářek Olgy Rusakové, Yvet Molcain a Anny Tejklové. Společně s modelkami se na mole objevila také děvčata z Dětského domu v Pyšelích.

Dále v programu vystoupili Saxofonista Ladislav Drtina, kouzelník Tomáš Podzimek a o afterparty se postaraly DJ Najda, Dj Silvia. Akci moderovala Miss České republiky 2020 slečna Karolína Kopíncová.

,,Děkuji za všechny úžasné lidi, kteří se na akci podíleli a to nejen partneři a sponzoři, ale i za všechny modelky, které z velké části s námi spolupracovali dobrovolně a chtěli co nejvíce podpořit tento projekt. Jsem šťastná, že se večer povedl a že za námi dorazily i děti z Dětského domova v Pyšelých. Děvčata z dětského domova si přehlídky s modelkami moc užila, a to nás všechny velmi zahřálo,” hodnotí večer pořadatelka Galavečera a ředitelka Nadačního fondu Pandachild paní Lenka Maudrová.

Kalendář si můžete zakoupit na webu www.art-calendar.cz. K dispozici je pouze 100 výtisků a zakoupením podpoříte nákup dárků pro děti, které tráví Vánoce v nemocnicích nebo dětských domovech a napsali svá přání Ježíškovi.www.pandachild.cz/prani-pribehy-deti