Přání Ježíškovi: vánoční romantická komedie slibuje obyčejné lidské příběhy

Do kin se mílovými kroky blíží vánoční romantická komedie Přání Ježíškovi. Film režisérky Marty Ferencové a producenta Adama Dvořáka slibuje obyčejné lidské příběhy, které známe všichni z vlastní zkušenosti, okořeněné trefnou situační komikou.  Hvězdnému obsazení dominují velká herecká jména včetně Jiřího Langmajera, který se v následujícím videu představuje nejen jako herec. Diváky překvapí i jako zdatný kaskadér.

V hlavních rolích se v Přání Ježíškovi kromě Jiřího Langmajera objeví i Richard Krajčo, Jaroslav Dušek, Eva Holubová, Veronika Khek Kubařová, Elizaveta Maximová, Anna Polívková, Hana Vagnerová, Matěj Hádek, Jiří Burian, Táňa Pauhofová nebo Michal Isteník

Obyčejné lidské příběhy o tom, co nás trápí, co hledáme a nenalézáme, jsou vyprávěny s nadhledem a okořeněné trefnou situační komikou. Samozřejmě nechybí ani správná dávka nefalšované romantiky a sentimentu.

Ukázkově rozkmotřená rodina snažící se znovu a znovu usmířit.
Nezodpovědný floutek, jehož životní náplní je obšťastňování žen, zjišťuje, že existuje i otcovská a partnerská odpovědnost.
Spokojenému manželskému páru, kterému pouze zdánlivě nic nechybí, postaví osud do cesty malou uprchlici z dětského domova.
Úspěšný a sebevědomý manažer svou spřízněnou duši už našel, ale představit ji rodičům je pro něj noční můra.
Dva osamělí lidé, kteří už rezignovali na štěstí a hledání toho pravého, možná dostanou ještě jednu šanci.

Co řekli k filmu jeho protagonisté?
Marta Ferencová, režisérka
Podařilo se nám natočit opravdu vánoční film se všemi emocemi, které k tomuto adventnímu času patří. Je o vztazích, i možná trochu pohádkový, aby se na něj lidem krásně dívalo, aby měli chuť podívat se na to každý rok znovu a znovu. Tak jako dobrý hit, ke kterému se člověk neustále vrací.
Eva Holubová
S Martou dělám poprvé. Mám pocit, že se známe odjakživa. Na rozdíl tady, s kolegou Duškem, dělám už po několikátý, známe se od nepaměti a potvrzuje se, že stará láska nerezaví. Jsem hrozně ráda za tohle setkání.
Richard Krajčo
Hraju Mikuláše a uvědomil jsem si, jak hezké je to jméno. Hraju tatínka a zároveň moderátora v jednom rádiu. Je to milý chlapík, který se sám stará o syna a ten se nesmírně snaží, sehnat tatínkovi nějakou kamarádku.
Hana Vagnerová
Miluju vánoční romantické filmy! Miluju romantické filmy obecně a vánoční romantické filmy jsou úplně nejvíc. Zvlášť v této době, jsem zjistila, že sledovat něco, co má v sobě stres, už nedokážu. Myslím, že tohle je přesně ten film, na který se lidi rádi půjdou podívat.
Veronika Khek Kubařová
Filmu Přání Ježíškovi bych přála hlavně to, aby se jeho předpokládaná premiéra skutečně uskutečnila. Protože co se děje teď, je opravdu náročné pro kulturu a pro film a pro kina. Přeju si, aby všechno běželo normálně, aby na film diváci mohli přijít a aby, pokud možno, je náš film zahřál u srdce, protože listopad studenej a i po té době, která je teď trošku náročná, aby to byl hřejivej film.

Originální název: Přání Ježíškovi
Rok výroby: 2021
Režie: Marta Ferencová
Premiéra: 11. 11. 2021