Electric Lady představila projekt Trilogy 2020

Zpěvačka a kytaristka Tereza Rays alias Electric Lady představila v restauraci Pivo Karlín nový projekt Trilogy 2020. V klipu Trilogie si zahrál i rocker Pepa Vojtek a na ukázku z klipu se můžete těšit v naši reportáži, včetně rozhovorů s Terezou Rays alias Electric Lady a Janem Fantou.

Vznik Trilogie Tereza Rays popisuje takto: „Každou písní by měl umělec lidem něco sdělit. A Trilogie je jedno obrovské sdělení. Je odrazem mého života, reflektováním současnosti a zároveň i velká výzva k zamyšlení. Ještě žádný z mých hudebních projektů neměl tak hlubokou myšlenku, jako právě Trilogie!“ Na natáčení klipu jsem spolupracovala i s Pepou Vojtkem, který si zahrál hlavní a velmi důležitou roli. Musím ocenit jeho výkon a neskutečně profesionální přístup. Diváci si rozhodně přijdou na své.

Představení projektu Trilogy 2020 Electric Lady

Rocker Pepa Vojtek svou kolegyni rád podpořil. „Na mé spolupráci s Terezou jsem se s jejím manažerem Romanem Rossi domluvil už dávno. Jenomže pak do toho přišel ten covid, takže se to celé posunulo. Tereza je hrozně dobrá, šikovná – a já rád někoho takového podpořím, nejen tím, že si zahraji v jejím klipu, ale třeba se někdy potkáme i na pódiu. Natáčení klipu mě bavilo, a vlastně ani nevím, jestli jsem už někdy hrál v klipu někoho jiného… Nejspíš ne.“ Více o natáčení zde.

Z rockerů na akci nechyběl ani Aleš Brichta, který s Electric Lady sympatizuje již několik let a moc jí fandí. „Takových mladých profíků je u nás moc málo“, pronesl na její adresu. „Talentovaná, krásná a skromná. Ta holka to někam dotáhne – a já u toho chci být!“