Jethro Tull o letošním adventu zahrají v Praze a v Brně

Britská rocková partička Jethro Tull stále kraluje jako jedna z nejvlivnějších a nejoblíbenějších kapel historie progresivního rocku. Doposud skupina odehrála přes 3000 koncertů a prodala přes 60 milionů alb. Některé z těchto alb skutečně zanechala trvalou stopu v myslích lidí, jako jsou Aqualung a Thick as a Brick.

Jethro Tull se v tuzemsku stále těší velké oblibě, a proto zakladatel a lídr kapely Ian Anderson vždy připraví pro svoje fanoušky nový koncertní program. Letos skupina Jethro Tull vystoupí 5. 12. 2023 v Kongresovém Centru Praha a 4. 12. 2023 v Boby Zoner Hall v Brně. Předprodej vstupenek v síti Ticketlive.

Nyní jsou ikoničtí rockeři zpět na turné, dobře odpočatí, s novým materiálem a novým albem, které bylo na domácí frontě dobře přijato. Album The Zealot Gene z roku 2022 se umístilo v Top 10 ve Velké Británii. A protože Jethro Tull neodpočívají, vydali 21. dubna 2023 další album s názvem Rökflöte. Fanoušci se tak mohou těšit na směs zbrusu nového materiálu vetkaného do některých z nejprogresivnějších kousků historie kapely spolu s ikonickými hity.

Koupit vstupenku na Ticket Live