Red Zone s novou zpěvačkou rozjíždí La Fuente tour 2023!

Ještě se v českém šoubyznysu ani pořádně neohřály, a už mají za sebou takový počet aktivit, jako by tahle dívčí formace vznikla před několika lety. Jen namátkou:

– vydaly a pokřtily klip k písničce Cejtíme se skvěle

Red Zone a Pepa Vojtek

– natočily klip k písničce Hotová věc

– účastnily se soutěže Klipárna

– nazpívaly ústřední song pro unikátní celosvětový projekt MISS and MR Metaverse

– byly předskokankami pražského koncertu skupiny Lunetic

– zazpívaly na TK k 80. narozeninám Felixe Slováčka

– podpořily charitativní projekt Život dětem

– zazpívaly na velkolepém narozeninovém koncertu zpěváka Kyklopa

– vystoupily na koncertě k výročí založení České republiky

A takto by se dalo pokračovat ještě dalších několik řádek. Red Zone zkrátka nezahálí. Stihly přijmout novou členku Michelle a ve velmi krátké době si získaly sympatie mnoha umělců, jako například Romana Ondráčka, který se s půvabnou dívčí formací domluvil na spolupráci – natočení písničky s ním a skupinou Rakeťáci. Protože je Red Zone velmi často hostem společenských akcí, využily dívky nabídky kadeřnického salonu SAID KATE a nechaly starost o své účesy profesionálům z řad zaměstnanců salonu.

Krásné, upravené vlasy je pak budou zdobit během dalších aktivit. Za všechny je třeba zmínit natočení dalších singlů a videoklipů, podzimní koncerty a spolupráci s rádiem Kiss. Ta představuje dalších 14 vystoupení v rámci ČR. Red Zone také oslovila jistá módní značka s nabídkou nafocení několika kolekcí, z nichž poté vznikne vernisáž. Na tu se budou moci zájemci přijít podívat do multifunkčních prostor dejvického klubu La Fuente. A právě La Fuente bude doprovázet skupinu Red Zone na letních akcích svojí barmanskou show. Speciálně pro tuto příležitost vznikl Red Zone drink, který barmani z La Fuente připravili exkluzivně pro stejnojmennou dívčí formaci. Tento drink si budou moci vychutnat i řidiči, neb vznikl v alko i nealko provedení.

V rámci letní tour vystoupí Red Zone také na food festivalu s názvem „Skutečný festival chutí 2023“ , kde společně s dalšími umělci budou na velkých pódiích zpestřovat den návštěvníkům festivalu na náměstích českých měst.

Pro fanoušky Red Zone přinášíme termíny La Fuente tour 2023

06.05. Hradec Králové – Náměstí 5. května

13.05. Chomutov – letní kino + MAXÍCI

27.05. Plzeň – Náměstí Republiky

03.06. Mělník – Náměstí Míru

24.06. Vlašim – zámek Vlašim

20.08. Beroun – Husovo náměstí

02.09. Holice

04.09. Slaný

22.09. Praha – music bar LaFuente

Zdroj: Helena Váňová Production