Natálie Kočendová vyhrála světovou soutěž krásy Top Model of the World

Natálie Kočendová byla v pátek večer 11. března v egyptské Káhiře korunována na TOP MODEL OF THE WORLD, vyhrála tak prestižní nejstarší mezinárodní modelingovou soutěž světa.
Po 14 denním boji v egyptské poušti zná světová modelingová soutěž Top Model of the World svou královnu. Poprvé v historii této soutěže může Česká republika slavit úspěch. Natálie Kočendová se umístila na prvním místě ve světové modelingové soutěži Top Model of the World a k tomu získala dva doprovodné tituly MISS SUNRISE a MISS BEST DRESSER. Česká republika tak ve světě krásy úspěšně obstála mezi dalšími šedesáti zeměmi světa.
„Stále jsem v šoku a nemohu tomu uvěřit. Plním si sen za snem a včerejší vítězný den byl úžasný. Bylo to opravdu velmi náročných 20 dní jak fyzicky, tak hlavně psychicky, ale stálo to za to. Bez podpory mé rodiny, přítele, kamarádů, mé organizace MISS CZECH REPUBLIC a v neposlední řadě fanoušků bych to nezvládla. Ta podpora pro mě byla opravdu velmi důležitá. Když jsem se cítila nejhůř, tak mi pomohlo číst si podporující a motivující zprávy.
Bojovala jsem za naši krásnou Českou republiku a vyhrála jsem! Musíme to společně oslavit,“ říká nově korunovaná Top Model of the World Natálie Kočendová.

Foto: Miss Czech Republic

Reprezentantky z celého světa před týdnem přiletěly do Hurghady, aby zde bojovaly o titul Top Model of the World. Dívky byly ubytovány v 5 hvězdičkovém resortu Crystal Bay. Samotné finále 28. ročníku této soutěže se pak konalo nedaleko Káhiry pod širým nebem.
Během svého pobytu dívky podstoupily pohovory, mnoho tematických focení a natáčení, soutěž v plavkách a navštívily také jeden ze sedmi divů světa pyramidy v Gíze.
Stylistkou outfitů pro tuto soutěž byla Natálii Kočendové samotná paní ředitelka a zakladatelka MISS CZECH REPUBLIC, Taťána Makarenko.
„Natálie Kočendová je první z naší soutěže, která zvítězila na světové soutěži. Po 13 letech existence naší soutěže jsme konečně dovezli prvenství a jsem na to patřičně hrdá. Získala také dva doprovodné tituly Miss Sunrise, což je titul od hostitelské hotelu a generálního partnera a také titul Miss Best Dresser, tedy nejlépe oblékanou Miss.
Natálie měla původně letět na Miss International, která se ale kvůli Covidu 2 krát odložila a tedy jsem pro Natálii vybrala tuto soutěž, jelikož jsem jí nechtěla ochudit o životní zkušenost a vzpomínky a také jsem jí chtěla dát možnost se utkat ve světovém klání a pokusit se zvítězit. A ono to vyšlo :).
Natálie si vítězství zasloužila. Stejně tak i naše organizace. Jsme velmi šťastní,“ říká paní ředitelka a zakladatelka MISS CZECH REPUBLIC Taťána Makarenko.