Olga Lounová jako předskokanka Bonnie Tyler

Olga Lounová sice z národního kola Eurovize nepostoupila, smutnit ale nemusí. Díky svému nezapomenutelnému hlasu se dostala do hledáčku samotné Bonnie Tyler. Ta si ji sama vybrala vybrala jako předskokanku svého pražského a příbramského koncertu.

Již tento měsíc se fanoušci velšské zpěvačky Bonnie Tyler dočkají. Tu totiž 28. března čeká koncert ve Sportovní hale v Příbrami a o den později vystoupí ve velkém sále pražské Lucerny. “Byla jsem v Praze ale nikdy jsem nebyla v Příbrami. To město vůbec neznám a proto mě zajímá. Bude to pro mě premiéra. Doufám, že se všichni těší na mou show, tak jak se těším já. Bude to skvělé,” vzkazuje všem svým fanouškům Tyler s tím, že se na oba koncerty velmi těší. A nebude sama. Sama Tyler se totiž rozhodla, že její předskokankou bude zpěvačka Olga Lounová.

“Bonnie Tyler mnoho let obdivuju, takže mě její nabídka velmi potěšila. Těším se, až to spolu rozbalíme na jednom pódiu,” vyznala se Lounová. Ta se netají tím, že je velkou fanynkou této velšské zpěvačky.

“Ona je velmi inspirativní. Je to neskutečná dračice. Je mi obrovskou inspirací. Musím říct, že je pro mě ctí, že mohu vystoupit před touto skvělou dámou,” říká zpěvačka, pro kterou je nabídka od Tyler velkou motivací. “Je pro mě čest s ní vystoupit. Takový koncert se nezapomíná,” dodala Lounová s tím, že s Tyler mají podobně plný hlas a vřelý vztah ke svým fanouškům.

Ceny vstupenek se pohybují od 690 do 1990 Kč.
Příbram 28. 3. 2020 od 19hod. – Sportovní hala
Praha 29. 3. 2020 od 19hod. – Lucerna – Velký sál
Vstupenky